Pomoč!

Forum namenjen splošni debati o modelu e30.

Pomoč!

OdgovorNapisal/-a BIGmomma » 23 Jan 2018, 00:40

Pozdravljeni!


Imam e30, v originalu 316 fergi. 2017 sem vanj poswapal motor od e36 318is. Motor je vgrajen do te mere da avto vžge in se pelje...recimo :D
Še vedno je potrebno urediti el. instalacijo tako, da bo vse na svojem mestu, konkretno zvezati črpalko goriva, opraviti en temeljit servis na motorju, zvezati števec z obratomerjem, pričvrstiti hladilnik vode,...skratka dokončati kar je bilo začeto.
Ker je v zadnjem obdobju naneslo tako, da sem imel/imam druge prioritete, katere so me prisilile v to, da sem avto lani parkiral in nisem z delom nadaljeval in ker ne želim, da bi avto ostal nek nedokončan projekt, se na vas forumaše obračam z vprašanjem/prošnjo če je tu kakšen izmed vas, ki je pripravljen swap sfiniširat tako, da bo tak kakršen mora biti. Seveda ne zastonj.
Da bo elektrika urejena, da bo zamenjeno in preverjeno vse kar mora biti, da bo avto varen in pripravljen tudi za kakšno daljšo turo. Sam sicer nisem popoln laik kar se tiče e30, ta je namreč že moja tretja. Mislim pa da je veliko bolj smiselno če bo swap dokončal nekdo ki je to že večkrat počel in točno ve kam kakšna stvar gre. Za nekoga ki je to že počel bi moralo biti tole releativno enostavno in hitro urejeno. Skratka če je kakšen interesent naj se mi javi, sem z okolice LJ, lahko pošljem slike, lahko pride avto pogledat.
BIGmomma
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 19 Avg 2015, 14:55

Re: Pomoč!

OdgovorNapisal/-a bushido » 24 Jan 2018, 08:29

Pozdravljen,

Uporabnik dančo, preverjena zadeva.

LP

Jure
bushido
 
Prispevkov: 65
Pridružen: 19 Jul 2016, 11:32

Re: Pomoč!

OdgovorNapisal/-a marc » 24 Jan 2018, 14:42

Če se ti ne mudi se lahko obrneš tudi na uporabnika: ''lancer'' :D
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: Pomoč!

OdgovorNapisal/-a dančo » 27 Jan 2018, 19:55

jaz ti lahto tisto uredim sem delal že dost e30 predelav ampak maš dost kilometrov do mene če se bo ti splačalo tisto lokacija lendava okolica .
lahko daš kaj slik da se vidi kako zdaj tisto zgleda

pa Jure hvala na priporoki... :D
dančo
 
Prispevkov: 267
Pridružen: 08 Jan 2015, 21:37


Vrni se na Splošna debata