320i cabrio

V tej temi lahko predstavite svoje vozilo ali projekt.

320i cabrio

OdgovorNapisal/-a _David_22 » 30 Jun 2017, 19:56

Zdravo.

evo da se jaz predstavim svoj problem :)
Prejsnji vikend sem iz okolice rima domou pripeljal 320 i letnik 87.
Avto je bil kupljen od prvega lastnika ki avta prav veliko ni rabil in ga je pred 15-20 leti dal prijatelju.
Novemu lastniku se barva avta ni dopadla, zato je pricel z razstavljanjem avta da bi ga prebarval v rdeco, vendar je umru se preden ga je uspel razstavit. Po njegovi smrti je avto zopet prisel v last prvega lastnika pri katerem je stal vse do danes.
Avto je karoserijsko dobro ohranjen ima realnih 85000km, streha je katastrofa, ma to ni problem. Se najhuje je da so v em casu iz avta vkradli par stvari: zadnji naslon sedeza, prednje vzglavnike... tako da mi bo pri iskanju teh delou upam da prav prisla vasa pomoč ali kak nasvet. :) Hvala ze v naprej.. :)
L.p. David
Slika
_David_22
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 30 Jun 2017, 18:51
Kraj: Tolmin

Re: 320i cabrio

OdgovorNapisal/-a marc » 30 Jun 2017, 21:56

Pozdravljen David in dobrodošel na forumu! Vidim, da se bo kar nekaj e30 cabrioletov nabralo v Sloveniji. :D Ma kaj je to diamantschwarz metallic barva? Posvoje dobro, da je ni menjal....res pa, da je to zelo subjektivno. Predvidevam, da rje verjetno nima veliko? :) Kar se notranjosti tiče imaš preostali del sedežev usnjen ali iz blaga? Navadnih prednjih vzglavnikov imam nekaj. Zadnjo klop ima pa kolega komplet naprodaj (bi ga sicer moral vprašati, če je še na voljo -> uporabnik lancer).
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: 320i cabrio

OdgovorNapisal/-a _David_22 » 02 Jul 2017, 21:52

Ja, avto je diamantschwarz metali, ga je sicer treba celega prebarvat zaradi prask... ampak bo ostal iste barve.
Rje ni skoraj nic pa se to je le malo povrsinsko pod tepihom. Najbrz ga je kdaj pa kdaj zalila voda in pole predenj se uni tepih posusi... Pa se streha je tolk raztrgana da niti za senco ni :)
Notranjost je skaj, upam da mi uspe najti isto barvo skaja za vzglavnike in zadnjo klop da nebo potrebno celega preoblect.
No pa se par sik stanja avto po celodnevnem pranju, odstranjevanju glodalceu in vsega kar so nanesli v avto :ymsick:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
_David_22
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 30 Jun 2017, 18:51
Kraj: Tolmin

Re: 320i cabrio

OdgovorNapisal/-a _David_22 » 02 Jul 2017, 22:06

Za sedez bom vprasau, hvala za info.
Mi pa manjkata tudi uni dve plastiki z zadnjih straskih tapet, najbrz bo to v krem barvi tezko dobit.
Drugace je opcija tudi crne barve pa bi potem dal se na sprednja vrata crn predalcek in naslon za roko da bi bilo nekako u stilu..
Vzamem ce kdo prodaja pa tudi odbijace, stikakca za pomik stekel in letvice vrat.
hvala.
_David_22
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 30 Jun 2017, 18:51
Kraj: Tolmin


Vrni se na Avti uporabnikov