1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

V tej temi lahko predstavite svoje vozilo ali projekt.

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a Grega94 » 05 Mar 2015, 21:02

marc napisal/-a:Uau :O Tako pregnite vzmetne noge pa ne vem če sem že kje videl. You get points for that haha :D Če tvoj kolega ne bo imel, ima pa uporabnik @lancer verjetno. :)

Za kljuko pa tudi šok, je originalna?

Hahaha bi bila kar za na steno! Da ne omenjam kako je izgledal pokrov... :-o
Glede kljuke, nimam blage veze, je pa bilo delo opravljeno tako da se sploh ne opazi.... ~x(
Slika
Uporabniški avatar
Grega94
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 26 Dec 2014, 19:56
Kraj: Braslovče

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a Grega94 » 15 Mar 2015, 21:13

Evo stvari se premikajo! Danes sva se z kolegom odpravila na izlet v bližnjo Ljubljano, k @marc-u kjer sem prevzel tepih, ki je res praktično kot nov napram trenutnemu. :-bd
Slika
Planiral sem da bi ga prebarval v črno da bi se ujemal z notranjostjo.
Po prevzemu tepiha smo se odpravili k par minut oddaljenim @lancer-ju, kjer se je našlo še par malenkosti, ki manjkajo na avtu
Slika
kasneje pa je sledil ogled "manjšega voznega parka z 1.6 fergazerčki..." hehe :p SVAKA ČAST FANTJE!!! ^:)^
Ko smo se poslovili, sem skočil še do Kranja, kjer je eden od forumašev prodajal zanimive sedeže, niso ravno e30 ampak glede na to da je avto že tako ali drugače sestavljanka, ni bog da ne bi pasali tile sedeži notri(z malce predelave tudi to gre)!
Slika
Današnji dan se je fino razpletel, spoznal sem par novih forumašev, moram priznati res fantje na mestu!
Tako da še enkrat hvala @lancer in @marc !
Uporabniški avatar
Grega94
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 26 Dec 2014, 19:56
Kraj: Braslovče

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a marc » 15 Mar 2015, 21:31

Me veseli, da si zadovoljen in upam da ti bodo deli dobro služili. :D Dobri sedeži, jih bo zanimivo videt kako izgledajo v e30ki. Si preveril, da nista preširoka za v avto? :)

V tisti delavnici so pa fergazerčki res prava redkost haha :D Nove ljubitelje e30k in forumaše je vedno lepo spoznavat, v zadnjem letu številka pridno narašča. :))

p.s. enough of that sweet talk zdj pa hitro podvozje gor! :p
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a Grega94 » 15 Mar 2015, 21:46

marc napisal/-a:Me veseli, da si zadovoljen in upam da ti bodo deli dobro služili. :D Dobri sedeži, jih bo zanimivo videt kako izgledajo v e30ki. Si preveril, da nista preširoka za v avto? :)

V tisti delavnici so pa fergazerčki res prava redkost haha :D Nove ljubitelje in forumaše je vedno lepo spoznavat, v zadnjem letu številka pridno narašča. :))

p.s. enough of that sweet talk zdj pa hitro podvozje gor! :p

Par ljudi jih je že spravilo v avto, tak da upam da jih še jaz :ymsmug:

Ja res ne vem kaj je s tisto delavnico narobe...ni in ni videti avta pod 140konjički, dobro razen tista e36 škropilnica hehe :D

Se bom potrudil da mi uspe še ta teden zmontirati gor, da bomo videli kako nizko pride...
Uporabniški avatar
Grega94
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 26 Dec 2014, 19:56
Kraj: Braslovče

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a Grega94 » 06 Apr 2015, 21:16

Delaven teden je za nami, na avtu je bilo postorjeno kar veliko, veliko pa še ostane :)
Toreeej, po dolgem času, menjanem kompletnem prednjem podvozju, najdenih 51mm vzmetnih nogah se je končno namestilo novo vzmetenje Lowtec 60/35
Tako da evo dolgo pričakovana slika za @marc Slika, tu je seveda brez notranjosti ker je slikano takoj ko je bil pripeljan domov(brez sedežev,tepiha...itd), zna priti še tu pa tam kakšen mm nižje ko se postavi vse nazaj notri :D
Medtem ko sem čakal na avto sem se lotil drugega večjega zastavljenega projekta, barvanje tepiha.
Slika
Pred začetkom barvanja(še enkrat hvala @marc-u za tepih :ympeace: ) :
Slika
Napol končan projekt, ter faza odločanja če bi pobarval tudi "počivalo za nogo":
Slika
Po nedolgem odločanju, je prevladal sprej:
Slika
Tako da zaenkrat imam tepih v črni barvi, v sobi izpade super, me pa zanima kako bo izpadlo v avtu! Računam da bo notri v roku dveh dni.
Rahlo me je jezila tudi modra polica:
Slika
Zato je končala v črni barvi:
Slika
Danes pa sem imel glede na to da je praznik ponovno malce preveč časa, tako da sem se ob sončnem vremenu malce posvetil avtu,
namestil sem nove zaščitne plošče:
Slika
Ter spravil notri zadnje sedeže :D
Slika
To je zaenkrat vse, več v prihodnjih dneh :-bd
Uporabniški avatar
Grega94
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 26 Dec 2014, 19:56
Kraj: Braslovče

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a marc » 06 Apr 2015, 21:21

Ko bo montirano v avtu, bo lepše prišla ta črna do izraza. :D Hmm, bela tla imaš? So jih štrihali? Ali pa ta modra ni original barva avta. :) Kakorkoli že, lepo napreduješ. B-)
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a Grega94 » 06 Apr 2015, 21:22

marc napisal/-a:Slikaj še ko bo montirano v avtu, bo lepše prišla ta črna do izraza. :D Hmm, bela tla imaš? So jih štrihali? Ali pa ta modra ni original barva avta. :) Kakorkoli že, lepo napreduješ. B-)

Tla so bela ker je nanešena zaščita proti rji še z notranje strani, drugače je bila modra original spodaj :D
Uporabniški avatar
Grega94
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 26 Dec 2014, 19:56
Kraj: Braslovče

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a marc » 06 Apr 2015, 21:27

Grega94 napisal/-a:
marc napisal/-a:Slikaj še ko bo montirano v avtu, bo lepše prišla ta črna do izraza. :D Hmm, bela tla imaš? So jih štrihali? Ali pa ta modra ni original barva avta. :) Kakorkoli že, lepo napreduješ. B-)

Tla so bela ker je nanešena zaščita proti rji še z notranje strani, drugače je bila modra original spodaj :D


:-bd
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a DulE30 » 06 Apr 2015, 21:40

Bravo,višina bo zdaj kr prava, mislim pa da se bo kak mm še usedel, kako imaš dimenzijo gum?...
Kje si nabavil sprej in koliko se ga kaj porabi...morda bi tud sam imel eno polico za pobarvat...
Uporabniški avatar
DulE30
 
Prispevkov: 718
Pridružen: 11 Nov 2014, 21:38

Re: 1987 E30 316 a.k.a. winterwagen

OdgovorNapisal/-a marc » 06 Apr 2015, 21:45

@Grega94 šele zdaj sem videl sliko podvozja :ymblushing: . Hvala! Slikaj še pod drugim kotom z višine, bo bolj realno zgledalo. :D Drugače pa to je to...moje podvozje pride jutri tako da...cant wait =p~
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Avti uporabnikov