1988 E30 coupe 316

V tej temi lahko predstavite svoje vozilo ali projekt.

Re: 1988 E30 coupe 316

OdgovorNapisal/-a yiyi » 28 Jan 2022, 01:25

DulE30 napisal/-a:U bemti smo pasivni ratal :ymdaydream: dobro, da se sploh še kdo opogumi predstavit svojo kocko tu ^:)^
Pozdravljen in dobrodošel na forumu!!! :-h
Lepa kocka, v pravi smeri se odvija njena preobrazba, z izjemo vzmetenja, če si že toliko zmetal vanjo naj ti ne bo škoda še tistih 500 - 800 eur dat za podvozje, ti ne bo žal ;)
Za shifter pa upam da se res "šalta" z njim glede na to, da je treba v konzolo posegati... Sej se dobijo (celo pri nas) custom dobre zadeve, ki ohranijo original izgled al pa z3m predelave...
Kolegova notranjost mi je pa nekam znana :)
error90?

Vzmetenje sem vzel najcenejše ker bom na njem morda naredil nekaj 100km, avto prej ali slej dobil 51mm vzmetne noge, ter zadnje roke z diski, postavljen bo pa na neke malo boljše gewinde, da lahko nastavim še camber, trdoto in rebound.
Ta teden planiram, da domov pripeljem komplet donatorski avto in nato tekom leta (mogoče, celo do začetka sezone) zamenjat motor in počasi sestavljati upgrade za podvozje.
Shifter mi je kul, dela lepo :D je pa res, da lahko dobiš zadeve dosti cenejše kot je bil ta. Ko se/ če se ga naveličam, lahko zamenjam sredinsko konzolo in prestavno ročico vrnem v original stanje.

Ja ta notranjost pripada @error90 in njegovi e30 :D
yiyi
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 10 Nov 2021, 06:00

Prejšnja

Vrni se na Avti uporabnikov