E30 318i l.1985

Zanimivi oglasi e30k z avto.neta, bolhe,...

E30 318i l.1985

OdgovorNapisal/-a marc » 16 Nov 2017, 23:40

Danes smo si z ekipo ogledali sledeči avto:
318i.jpg

Cene ne bom komentiral, napisal bom samo kakšno je realno stanje avta.
Gre za avto izdelan in prodan na Slovenskem trgu. Leto izdelave je 1985, prodan je bil pa leta 1986.

Plusi:
- v kompletu z izjemo zadnjih zvočnikov in radia deluje v originalni obliki
- stekla se mi zdi, da so še vsa originalna in tonirana
- hujše ni bil zaleten
- notranjost je z izjemo sedeža lepo ohranjena (vključno z armaturko)
- ima hirschman električno anteno, sicer potrebno menjave teleskopa
- zadnji športni spojler
- kilometrina je verjetno res realna
- motor lepo deluje
- avto ima certifikat in je tehnično izpraven


Minusi:
- kljub nizki kilometraži je na klasičnih točkah začetek rje, pri kockah spredaj tudi kakšna luknjica
- podvozje ima dosti površinske rje
- zadnja vezna stena je bila že nekaj popravljana v preteklosti + prislonjen odbijač
- sprednji blatniki niso originalni (zakaj so bili menjani ni točno znano), pobarvani bolj tako, tako
- če odvzamem tistih par dodatkov opreme je avto golič


Če povzamem ni tako slaba osnova, je pa potrebna vsaj delna obnova, da bo tak kot se zagre. Kupec se ni odločil za nakup, zaradi večjega obsega rje kot je bilo prvotno predvideno, sem pa prepričan, da se za ta avto z lahkoto tudi v taki obliki najde kak kupec. :D
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: E30 318i l.1985

OdgovorNapisal/-a DulE30 » 17 Nov 2017, 12:46

Lepo si to napisal Marc, ne vem če ti ni prodajalec stisnil v žep kak eur, za to uslugo :p
Sicer pa se pridružujem tvojemu mnenju, kar se opisa tiče ;)
Cena itak ni zadnja, morda smo celo naslednjemu kupcu naredili malce več manevrskega prostora.
Kar pa zadeva prodajalca, prijazen možak, ki pa je malce sentimentalno navezan na avto in misli, da je avto boljši kot dejansko je...verjetno ima celo nekaj "čeztrojanskega" sindroma "prehvalitsvoje" . Ob to sem se spotaknil, ker je po telefonu dejal, da so bili le pragi pobarvani, ker jih je načela površinska rja(seveda po tem ko sem ga vprašal zakaj so barvani).
Ob ogledu pa je povedal da so bili blatniki menjani zaradi rje...
Uporabniški avatar
DulE30
 
Prispevkov: 718
Pridružen: 11 Nov 2014, 21:38


Vrni se na Zanimivi oglasi

cron