Pohvale:

Sem spadajo vsi nasveti za izboljšavo foruma, ter vse možne pritožbe in pohvale glede samega delovanja spletne strani www.e30.si.

Re: Pohvale:

OdgovorNapisal/-a DulE30 » 21 Nov 2014, 00:04

bozzicek napisal/-a:Zdravo, tudi jaz sem nov v tem svetu, ampak toliko bolj vesel domače strani. Čisto slučajno vržem v googla e30, in mi brskalnik ponudi stran, nisem mogel verjeti....Pohvale vse ustvarjalcem!!! :) :ymhug:

Pozdravljen in dobrodošel :) k bo kej časa pa kr veselo predstavi svoj projekt ;)
Uporabniški avatar
DulE30
 
Prispevkov: 718
Pridružen: 11 Nov 2014, 21:38

Re: Pohvale:

OdgovorNapisal/-a marc » 21 Nov 2014, 10:07

bozzicek napisal/-a:Zdravo, tudi jaz sem nov v tem svetu, ampak toliko bolj vesel domače strani. Čisto slučajno vržem v googla e30, in mi brskalnik ponudi stran, nisem mogel verjeti....Pohvale vse ustvarjalcem!!! :) :ymhug:


Pozdravljen in dobrodošel tudi z moje strani! Me res veseli, da vam je ideja všeč. Upam, da se bomo s pomočjo spletne strani ljubitelji e30k na naših tleh še bolj povezali ter olajšali morebitne probleme pri nadgradnji/restavraciji svojih vozil. :-bd
Sicer že obstajajo določeni forumi na katerih nas je večina tukaj (bmwforum, oldschool,...), a se mi zdi, da se med vsem ostalim plehom včasih težko najde stvari povezane z e30. :) Posledično se hitro kake zanimive teme porazgubijo v masi.
Kot rečeno sem odprt za nasvete za izboljšavo strani. Brat in bodoči študent informatike :D, (uporabnik CPlusPlus), ima čez programerski del in kompleksnejšo administracijo, tako, da določene stvari lahko s časom še spremenimo, dodamo in dodelamo.
Skratka, če bo kaka želja lahko napišete v ločeni temi za nasvete oz. želje. :-bd
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: Pohvale:

OdgovorNapisal/-a bozzicek » 30 Nov 2014, 23:54

Fantje, hvala za dobrodošlico, tudi avto bom predstavil, takoj ko najdem nekaj časa (enostavno nimam časa, da bi vse slike od začetka naložil, in pisal komentarje zraven, bom to naredil v prihodnje)
Do takrat (upam da ni proti pravilom) si lahko mojo temo ogledate tukaj:
http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=119110

L.p.
Dejan
Uporabniški avatar
bozzicek
 
Prispevkov: 220
Pridružen: 20 Nov 2014, 22:18

Re: Pohvale:

OdgovorNapisal/-a Jack747 » 01 Dec 2014, 00:02

Moram pohvalit vse, ki ste sodelovali pri izdelavi e30.si, ideja je super, realizacija tudi, zdaj pa samo čakamo, da se nabere čim več entuzijastov (moram reči, da imam srečo da sem na bmw forumu naletel ravno na link do enega posta na tem forumu, ker če ne, še vedno ne bi vedel zanj (bo držalo tisto z "ustnim izročilom" :D ))!
Uporabniški avatar
Jack747
 
Prispevkov: 111
Pridružen: 30 Nov 2014, 23:21

Prejšnja

Vrni se na Nasveti, pritožbe, pohvale

cron