E30 DRUŽENJE 2019

Forum namenjen vsem panoramskim vožnjam, takšnim in drugačnim izletom ljubiteljev e30k.

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a marc » 15 Sep 2019, 14:06

Pa je Druženje za nami! Lepo je vsako leto videt toliko e30k na kupu. Hvala vsem, ki ste prišli! Če povzamem udeležbo, je letos bilo približno 35 e30k in 5 ostalih bmw klasik. Med temi celo 2x e9, 2x e10 in 1x e24 635Csi. Skratka avtov je bilo več kot lani v slabem vremenu, ampak nekoliko manj kot pri Druženju leta 2015. Mi smo zadovoljni, saj je bil dogodek relativno pozno objavljen, pa tudi oglaševalo se ga ni pretirano.

Ob tej priložnosti bi se rad še zahvalil celotni ekipi, ki je letos pomagala pri organizaciji in izvedbi dogodka. Velika zahvala gre tudi Katici iz Napopke.si, saj brez nje ne bi v zadnjem trenutku uspeli polepšati nagrade ter podobo ekipe. :D

Kar se tiče organizacije je bilo v mojih očeh nekaj pomankljivosti. Izpostavil bi težave pri pripravi in strežbi hrane ter ozvočenje. Pri prvi zadevi se je malo zamujalo z izdajanjem, opravičujem se Hrvaškim kolegom in ostalim lačnim, ki ste se načakali. Za naslednjič bo potrebno več ljudi dobiti, ki bodo dodeljeni samo temu. Letos je bila tam izključno moška ekipa in se pozna. :))
Vzrok pri ozvočenju za občasni šum in izpad zvoka je bil v opremi sami, natančneje signalnem kablu. Dobra stran je, da smo zaradi tega dobili nekaj denarja za najem nazaj. :D

Se mi pa zdi, da so bile igre letos boljše organizirane. Komentator je bil super (top šit Primož aka younnowho) in celotno doživetje Limba in igre ugibanja je bilo ob tej spremljavi še boljše. Prav tako so bili boljši letos tudi pokali, uvedena je bila tudi nova kategorija za najbolj oddaljenega udeleženca.

Panoramske vožnje ne morem komentirati, ker me ni bilo, ma kolikor sem slišal je bilo ok.

Smo odprti za ostale pripombe, opazke smo si zapisali in jih bomo na naslednjih srečanjih poskusili odpraviti. :D

Foto, video material pride kmalu!


p.s. KockaE30, kje se je zalomilo? :D
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a marc » 16 Sep 2019, 10:15

Kratka reportaža/slikovni opis Druženja 2019:

Sami smo prispeli na prizorišče okrog devete ure zjutraj. Bilo je kar nekaj priprav in zapletov, ki so se uspeli pravočasno rešit. Ob 11:30 je bilo skupaj z dirkalniki 10 avtov. Skratka, vse je bilo še zaspano. :D
1.jpg

2.jpg

Pokali so pridno čakali na zmagovalce. B-)
2_1.jpg

Zgodaj zjutraj so iz Ilirske Bistrice štartali organizator younnowho in še pajdaši v drugih dveh avtih. :D
2_2.jpg

2_3.jpg

Žal se jim je že na začetku poti malo zalomilo. :-t
2_4.jpg

Lip se je nataknilo gor, pripelo in gas dalje. \m/
2_5.jpg

Zgodaj je štartala tudi Hrvaška ekipa iz daaaaaaljnega Samobora. :D
3.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

6.jpeg

Malo so zamujali...
7.jpeg

Na prizorišču jih je dočakal Dule, ki jih je spretno razvrstil in jim pomagal pri parkiranju.
8.jpeg

Temperature so se dvignile in avti so počasi začeli capljati.
9.jpg

9_1.jpeg

10.jpg

Obiskala nas je tudi okusno zrihtana e9 3.0csi B-)
11_1.jpeg

12.jpeg

12_1.jpeg

12_2.jpeg

Podržaj in ekipa B-)
13.jpg
13.jpg (136.98 KiB) Videno 16299 krat

Cabrio v8. \m/
13_1.jpeg

13_2.jpeg

13_3.jpeg

13_3_1.jpeg

Obiskal nas je tudi denke, edini iz dolenjske ekipe :D
13_4.jpeg

Nekaj se nas je že nabralo...
14.jpg
14.jpg (138.14 KiB) Videno 16299 krat

Tomos-ov avto je polhn dobrot, sploh prtljažnik. Za ljubitelje čepov prava veselica. :D
14_1.jpg

14_2.jpg

14_3.jpg

Oldschool!
14_4.jpg

Nekaj se avte poriva....
14_5.jpg

Odpiranje haub je del vsakega bmw srečanja....
15.jpg

Druženje se je razvijalo v pravo smer:
16.jpg

17.jpg

18.jpg
18.jpg (112.23 KiB) Videno 16299 krat

5 avtov sicer ni bilo e30k, ampak ker gre prav tako za BMW klasike, so bili seveda dobrodošli. =p~
19.jpg

20.jpg

Preverjanje nivoja hladilne za prihajajočo panoramsko vožnjo :))
21.jpg

Obiskal nas je tudi sam mit in legenda....JODA:
22.jpg

Brunarica je bila v času kosila polna in blagajna je ''gorela''.
22_1.jpg

Ekonomist joda nas je malo razbremenil. Hvala! :D
22_2.jpg

Trebuhi so bili prazni, žar pa zakurjen. Robo je bilo potrebno gor vržt in žar mojster Dule se je ponovno izkazal!
22_3.jpg

Chit-chat in čakanje na hrano
22_4.jpg

V prostoru za pripravo hrane ni bilo časa za zabušavanje. Z ekipo smo dostavili krožnike!
22_5.jpg

Pri blagajni vse ok!
22_6.jpg

V8 motorjev je bilo vključno z dirkalniki kar nekaj. Kmalu bi se lahko prestavili na Piston Riots meet, ki je potekal isti dan. :))
23.jpg

V delu dogodka, kjer še ni bilo preveč dogajanja se je izkoristilo čas tudi za reklamno slikanje. Hvala Carolei prima za sponzorstvo in dodatno popestritev!
24.jpg

SHARK
25.jpg

Na srečanju je bilo moč najti tudi originalno M3 z s14 motorjem:
26.jpeg

26_1.jpeg

Japanischen motoren:
26_2.jpeg

Lepe ritke :D
27.jpg

Duletov GO KU B-)
28.jpeg

Das ist eine Hennarot farbe!
28_1.jpeg

Random RS B-)
29.jpeg

Wolfow 2002 mit tuning Teilen.
30.jpeg

Klele zna kak doktorat padt. :D
31.jpeg

Duletova šibka točka so naviti m10 motorji :P
31_1.jpg

Štajerske ritke :D
32.jpeg

Motor je not!
32_1.jpg

Bili smo počaščeni s prihodom še ene e9ke....Noro. Naj slike več povejo. :D
33.jpeg

34.jpeg

34_1.jpg

Pepyyyyyy v fotografski pozi. :p
35.jpg

E9k res ni bilo preveč za pogledat. =p~
36.jpeg

Podržajeva zračno vzmetena mt2 B-)
37.jpeg

Barvice so bile zelo raznolike. B-) Vsaka ima svoj faktor. :D
38.jpeg

39.jpeg

Hmmm, serijsko?
40.jpeg

Very nice!
41.jpeg

42.jpeg

A je to vse OEM ali kaj fali?
42_1.jpg

Alpina Lenkrad iz 635csija...
43.jpeg

Mednarodna prijateljstva
43_1.jpg


44.jpeg

44_01.jpg

44_01_1.jpg

Ko se nas je dovolj nabralo se je štartalo po začrtani ruti proti Lipoglavu.
44_1.jpeg

44_2.jpeg

44_3.jpeg

45.jpg
45.jpg (68.06 KiB) Videno 16296 krat

46.jpg
46.jpg (40.73 KiB) Videno 16296 krat

47.jpg
47.jpg (76.04 KiB) Videno 16296 krat

48.jpg
48.jpg (45.64 KiB) Videno 16296 krat

49.jpg
49.jpg (83.25 KiB) Videno 16296 krat

49_1.jpeg

49_2.jpeg

Neka zver v ogledalu:
49_15.jpg

Na postanku je bil čas za fotošooting:
50.jpg
50.jpg (92.6 KiB) Videno 16296 krat

Raca v izpadnem koraku. :))
51.jpg

51_1.jpeg

M3 privablja povsod privablja poglede.
51_2.jpg

Ritkeee
51_4.jpeg


Po prihodu nazaj je bila ura že blizu 5 popoldne, zato smo se odločili izpeljat po programu zamišljene igre. Začeli smo z limbom! Prvo je bilo potrebno nabrati nekaj tekmovalcev, da so se lahko opogumili še ostali. Boj je bil napet in v finalu sta ostala cabrio ter lanskoletni zmagovalec na zračnih blazinah. B-)
52.jpg

Zmagal je Marko Cerovski s cabriom z m30 motorjem. Čestitke!
53.jpg

54.jpg

Med vmesno pauzo smo spustili v zrak še drona. Zračne posnetke objavim kasneje:
55.jpg

56.jpg


Sledila je igra ugibanja, kjer so morali tekmovalci napisati na list papirja točno lokacijo in namembnost 10ih razstavljenih kosov za e30. Zmagal je Hrvaški tajkun e30kosov Rula Radmilo aka raca. Čestitke! :D
56_1.jpg

57.jpeg

Hrvaška ekipa je pobrala vse 3 pokale! Tretji pokal smo podelili najbolj oddaljenem udeležencu. Tega je dobil mlajši fant, ki je novopečen v e30 svetu in se je kljub trenutni neugodni finančni situaciji odpravil na dolgo pot na srečanje. Zasluženo!

Slika celotne Hrvaške ekipe s pokali:
- resna:
58.jpeg

- vesela:
59.jpeg

Pogled iza šanka:
60.jpeg

Družabne aktivnosti smo rešili, ostal je čas še za pijačo, jedačo in druženje.
61.jpeg

62.jpeg

Ponosni zmagovalec igre ugibanja s svojim avtom. :D
63.jpeg

Bližala se je sedma ura popoldne in počasi se je dogodek zalkjučeval.
64.jpg

Še ekipni del voznega parka:
65.jpeg

Panorama:
66.jpeg

66_1.jpg


Od srečelova nimam nobenih slik. Podelili smo nekaj nagrad, nekaj olja in mislim da so bili zmagovalci zadovoljni. :D

Hvala vsem še enkrat za udeležbo in se vidimo prihodnje leto!
Priponke
7_1.jpg
13.jpg
13.jpg (136.98 KiB) Videno 16299 krat
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a benfas » 16 Sep 2019, 13:48

Bravo organizatorjem in vsem ki so pomagali......

Bilo je super, hrana dobra, pivo hladno, panoramska odlična....... V glavnem meni osebno odlično!
Kr tako naprej upam da se nas naslednjič zbere še več, lepo vas je bilo videt.....

Morem pa se opravičit za svojo nespametno potezo ki je bila v enem odseku v tunelu in se na srečo vseh končala brez zapletov, vsem ki sem jih v tunelu prehitel se res opravičujem, komaj na 3/4 tunela sem opazil da nimam prižganih luči, nebo se ponovilo!
Hvala Lp!
benfas
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 29 Nov 2014, 22:34

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a DulE30 » 16 Sep 2019, 21:01

Piknik je po mojem glede na improvizacije v zadnjem hipu uspel, mislim da so bili udeleženci zadovoljni, lačen ni rabil bit nihče, kdor je bil si je sam kriv.
Prav je da smo samo kritični marc in tudi nedvomno bomo izboljšali celotno ponudbo-izvedbo piknika.
Ni pa potrebe po javni kritiki samega sebe oz. tistih ki smo se trudili in naredili tudi tisto kar ni bila domena!! Sicer tudi panoramska ni šla po začrtani trasi (in tudi ob predvideni uri zaradi zamude skupine udeležencev, temu smo se prilagodili-tudi zato so nastale težave z izdajo hrane) ampak ne bom o tem razglabljal, se je pač improvizoralo, vendar iz Ljubljane se zapeljat nekam in v dobri uri se vrnit niti ni peav dosti opcij,... Imam sicer za naslednje leto eno idejo a moram najprej sam prevozit in ocenit...
Letos je bilo pač vse skupaj zadnji trenutek, vendar glede na to da je vse skupaj dobra volja parih oseb, nam nima kdo česa zamerit.
Nove ideje pa so vedno dobrodošle, oz. celo zaželene.
Če pa nihče ničesar ne komentira je težko sodit... Zato dobrodošle vse kritike in ideje pa tudi pohvale če se komu zdi vredno.
Tako da upam da se tule razvije kaka debata in pride naslednje leto ven osveženo E30 srečanje, morda celo 2 dnevno, vse je odvisno od vaših komentarjev...
Benfas hvala za komentar, napake delamo vsi, važno, da si jo sam opazil in je ne ne boš ponavljal.
Uporabniški avatar
DulE30
 
Prispevkov: 718
Pridružen: 11 Nov 2014, 21:38

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a Jack747 » 16 Sep 2019, 23:46

Meni je bilo srečanje krasno, čevape sem dobil vedno pravočasno, igre zanimive, vožnja ok, piva hladna, ledeni čaj tudi :p V tistem tunelu sem se osebno na široko zasmejal, ker je bil zvok parih opasnih e30k hkrati res brutalen. Jaz mislim, da se malo preveč kritizirate :D Meni je bilo super, če bo vse po planu, pridem naslednjič sigurno :-bd

IMG_2435 copy.jpg


IMG_5722 copy.jpg


IMG_3783 copy.jpg


IMG_8753-copy-r.jpg
Uporabniški avatar
Jack747
 
Prispevkov: 111
Pridružen: 30 Nov 2014, 23:21

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a KockaE30 » 17 Sep 2019, 00:12

marc napisal/-a:p.s. KockaE30, kje se je zalomilo? :D


Sprememba plana zadnji trenutek, kot se rado naredi, žal. :( Nadoknadim na SVAMZ srečanju. :p
"A ga mal zaliva?"
"Vejžde ga, če je pa fergi."
Uporabniški avatar
KockaE30
 
Prispevkov: 186
Pridružen: 17 Maj 2015, 19:08

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a marc » 17 Sep 2019, 00:49

Hehe dule ni nobenega blatenja, samo manjše opazke, ki jih niti ne bi omenil če ne bi prejel nekaj pripomb. Vem, da je vsem težko ugodit. Ti si sam naredil več kot je bilo potrebno in to ni letelo nate in tudi ne na koga drugega. Kot je jack omenil je to bolj samokritika za naslednjič, da se pravočasno dodeli naloge in posledično zmanjša momentalno paniko pri izdaji, ki je nastajala po nepotrebnem. Pa priznam, da mi je najbolj ta ozvočenje šel na k*. :D Nekaj časa nismo mogli pogruntat kaj ga matra, pa je konektor signalnega kabla očitno prebijal. :-o Če povzamem, napake morajo biti, da pustimo prostor za izboljšave za naslednjič :P

Kot je dule že omenil, sprejemamo predloge za kako igro, spremembo ali kakršnokoli dodatno aktivnost pri naslednjih druženjih. :-bd



@jack747, zate sem imel majco pri šanku ma nekako ta transakcija ni uspela. Če boš kaj v LJ javi. :D
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a marc » 17 Sep 2019, 00:52

KockaE30 napisal/-a:
marc napisal/-a:p.s. KockaE30, kje se je zalomilo? :D


Sprememba plana zadnji trenutek, kot se rado naredi, žal. :( Nadoknadim na SVAMZ srečanju. :p


TOP! Se vidimo. \m/
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a marc » 17 Sep 2019, 14:31

Še enkrat bi se rad zahvalil obema sponzorjema letošnjega dogodka:

Napopke.si: https://napopke.si/

Carolei prima: http://www.carolea-prima.com
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: E30 DRUŽENJE 2019

OdgovorNapisal/-a Eddy » 17 Sep 2019, 18:27

Meni in bejbi je bilo super, sicer sva upala da greva še malo sexy avtke gledat na panoramsko, pa sva imela druge obveznosti in sva šla pred njo, a je bilo čudovito vseeno, vse pohvale organizatorjem za trud, plac super, avti zakon, folk taprav, drugo leto prideva za cel dan sigurno B-)

Kritika? Prvo pivo ni bilo ustrezne hladnosti, uro kasneje je bila napaka pri drugem odpravljena :D
Eddy
 
Prispevkov: 56
Pridružen: 12 Jun 2015, 15:54

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Srečanja, izleti,...

cron