Airbag v E30?

Bombončki za e30 :P

Airbag v E30?

OdgovorNapisal/-a Jack747 » 16 Dec 2014, 21:00

Ravnokar sem se spotaknil ob sliko nečesa, kar prej sicer še nisem videl.

Slika

Brskal sem po forumu R3vLimited, pa mi je v oko padla slika notranjosti škatlice, ki jo nekdo prodaja, pa me zanima, če so bili takšni volani z airbagom (ali mogoče jaz česa ne vem, pa ta volan sploh nima airbaga?) serijsko vgrajeni v E30-ke? Če so ali pa če niso, bi se dalo naknadno tak volan tudi vgraditi? Vem tudi, da tak volan ni nek presežek atraktivnosti, vendar ekstra varnost ne bi škodila. Hvala vsem in opravičujem se vam, ker sem še razmeroma nov v štirioglatih vodah. :D
Uporabniški avatar
Jack747
 
Prispevkov: 111
Pridružen: 30 Nov 2014, 23:21

Re: Airbag v E30?

OdgovorNapisal/-a marc » 16 Dec 2014, 21:03

Airbagi so bili dobavljivi, še posebej v zadnjih letnikih. Obstajala je še ena grša verzija airbag volana, ki se je pojavljala v pfl verzijah:
Slika

Uporabnik Urko ima v svojem 325i karavanu originalni airbag sistem. :)
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: Airbag v E30?

OdgovorNapisal/-a Jack747 » 16 Dec 2014, 21:05

marc napisal/-a:Airbagi so bili dobavljivi, še posebej v zadnjih letnikih. Obstajala je še ena grša verzija airbag volana, ki se je pojavljala v pfl verzijah:
Slika

Uporabnik Urko ima v svojem 325i karavanu originalni airbag sistem. :)


Hvala za odgovor! Imam pa raje povšter gor zaliman, kot da imam tale volan. Estetsko mi nekako ne "sede"... :D
Uporabniški avatar
Jack747
 
Prispevkov: 111
Pridružen: 30 Nov 2014, 23:21

Re: Airbag v E30?

OdgovorNapisal/-a Urko » 16 Dec 2014, 23:06

Ja, v mojem je bil naročen kot dodatna oprema.

Slika

Ni tako lep kot kak trikrak športni volan ampak vseeno lepo sede v roke in se ga ni problem navadit. Naknadna vgradnja? Vse se da če se hoče. Bi pa rabil imeti cel avto, da bi poleg volana pobral ven še vse senzorje, kablovje, računalnik, kontrolna lučka je v check controlu, podnožje volana je debelejše, zdi se mi da so tudi obvolanske ročice na daljših pecljih,...
Uporabniški avatar
Urko
 
Prispevkov: 115
Pridružen: 03 Dec 2014, 22:22


Vrni se na Dodatna oprema

cron