P: 1987 E30 316 (od 1. lastnika, 49k km)

Prodam vse kar je v povezavi z e30 (rezervni deli, dodatna oprema,...)

Re: P: 1987 E30 316 (od 1. lastnika, 49k km)

OdgovorNapisal/-a Matej » 28 Nov 2014, 15:22

Hoonigan napisal/-a:
Matej napisal/-a:Če je avto res tako lepo ohranjen, upam da ga ne bo takoj prodal naprej, ampak obdržal zase. B-)

Pa mislim, da ti je dolžan kakšno večerjo ipd., ker si mu omogočil ekskluziven ogled avta. :p

Tudi jaz upam. :)
Avto sem prodajal pošteno - vsaj 2 prijatelja mi pomoje malo zamerita, ker sta izvedela za avto praktično istočasno, kot sem objavil oglas in nista imela "predkupne pravice." :D

Vsekakor je to pošteno in vredno pohvale, danes redko naletiš na prodajalca s takšnimi načeli. ;)

Prijatelja bosta že preživela, prej bo tebi žal, da ga nisi obdržal zase hehe. :p
Uporabniški avatar
Matej
 
Prispevkov: 409
Pridružen: 10 Nov 2014, 23:01
Kraj: Giessen

Re: P: 1987 E30 316 (od 1. lastnika, 49k km)

OdgovorNapisal/-a Hoonigan » 28 Nov 2014, 22:05

Matej napisal/-a:Vsekakor je to pošteno in vredno pohvale, danes redko naletiš na prodajalca s takšnimi načeli. ;)

Prijatelja bosta že preživela, prej bo tebi žal, da ga nisi obdržal zase hehe. :p

Ma, ne bo. Ni placa za še kakšen avto, je pa res, da bi najbrž počakal na tega in ne bi svojega kupil, če bi prej vedel.
Sem dobil res ugodno svojega dailyja, je bil čas, da še kdo drug dobi priliko. :D
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
Uporabniški avatar
Hoonigan
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 13 Nov 2014, 10:55

Prejšnja

Vrni se na Prodam