Mehanik na obali

Forum za vse ostale nekategorizirane tehnične probleme.

Mehanik na obali

OdgovorNapisal/-a nana » 14 Jul 2015, 10:38

Ker nisem takšen mojster kot večina vas na forumu, bi potrebovala dolgoročno pomoč kakšnega izkušenega mehanika. Kdo bi bil na obali (+okolici) primeren pa žal ne vem, tako da prosim za kakšno ime :) Avto je seveda E30... 316, 1986 v moji lasti približno en mesec :D

Hvala :)
nana
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 13 Jul 2015, 11:59

Re: Mehanik na obali

OdgovorNapisal/-a marc » 14 Jul 2015, 14:17

Pozdravljena v e30 svetu in dobrodošla na forumu! Lepo videt, da se število punco z e30kami v zadnjih časih lepo povečuje. Mislim, da si tretja ali celo četrta uporabnica na e30.si. :D Če želiš lahko predstaviš svojo e30 v forumu 'avti uporabnikov'.

Kar se tiče tvojega vprašanja ti žal ne morem dosti pomagat, ker kljub pogostem obisku obale ne servisiram tam avtov. Upam, da se najde kak član s koristnim nasvetom. :) Dosti nas, kot praviš, sama servisira e30ke ali s pomočjo prijateljev, vendar smo vsi morali nekje začeti. Če se boš slučajno sama lotila kakšnih manjših popravil pa lahko za nasvete povprašaš tudi v temu podforumu ali v ostalih vkolikor bi šlo za drug bolj specifičen problem. :)
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: Mehanik na obali

OdgovorNapisal/-a DulE30 » 14 Jul 2015, 15:39

Ja res je lepo videt, da e30 trend narašča tudi med nežnejšim spolom :ymhug:
Kar zadeva mehanikov na obali, so meni rekli, da je menda v Seči nek starejši mojster za stare Bmwje, žal ga nikoli nisem obiskal, tako da ti kaj več ne vem povedati, vprašanje tudi če je še aktiven, ker že takrat niso bili prepričani če ni sin prevzel posla...ni ravno konkretna pomoč, je pa vsaj smernica :)
Uporabniški avatar
DulE30
 
Prispevkov: 718
Pridružen: 11 Nov 2014, 21:38

Re: Mehanik na obali

OdgovorNapisal/-a nana » 15 Jul 2015, 11:50

Hvala za dobrodošlico in pomoč :)
Avto predstavim ko dobi vsaj še nekaj "bonbončkov" Sem dobila že nekaj kontaktov za mehanike (tudi za Sečo) od znancev, zdaj pa da malo preverim če so tudi že kaj takega imeli v rokah...
nana
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 13 Jul 2015, 11:59

Re: Mehanik na obali

OdgovorNapisal/-a Matej » 15 Jul 2015, 13:54

nana napisal/-a:Avto je seveda E30... 316, 1986 v moji lasti približno en mesec :D

nana napisal/-a:Hvala za dobrodošlico in pomoč :)
Avto predstavim ko dobi vsaj še nekaj "bonbončkov" Sem dobila že nekaj kontaktov za mehanike (tudi za Sečo) od znancev, zdaj pa da malo preverim če so tudi že kaj takega imeli v rokah...

Odlično! Tudi z moje strani dobrodošla na forumu. :)

Na obali smo zaenkrat še malo slabše zastopani, tako da je lepo videti nove člane. :-bd Upam, da navdušiš še koga. B-)
Uporabniški avatar
Matej
 
Prispevkov: 409
Pridružen: 10 Nov 2014, 23:01
Kraj: Giessen


Vrni se na Splošna mehanika in ostali tehnični problemi

cron