Prtlažnik se ne odpre

Forum za vse ostale nekategorizirane tehnične probleme.

Prtlažnik se ne odpre

OdgovorNapisal/-a B_Racing » 18 Jan 2015, 22:04

Ejla,

nevem če sm dal pod taprau forum, čene pa prestavite ;)

Imam sledeči problem... Gumb za odpiranje haube se mi je zapacal in se ni želel premaknit... No po večjem naporu sem ga pritisnil in odpru haubo... Nato ga spucal in da je šla umazanija vn, je blo treba malo udarit po njem z notranje strani, da se je po nekajkrt utekel...

No sedaj pa sem pogruntal, da se hauba noče več odpret (očitno sm mal pokrivil vzvod)...

Zanima me, če bi kdo vedel kako naj odprem haubo, brez da bi lezel mimo zadnjih sedežev (če je sploh mogoče)...

LP Nejc
B_Racing
 
Prispevkov: 104
Pridružen: 08 Jan 2015, 20:21

Re: Prtlažnik se ne odpre

OdgovorNapisal/-a marc » 19 Jan 2015, 00:39

Sem premaknil temo pod forum 'splošna mehanika'. V opisu foruma piše, da je namenjena vsem ostalim tehničnim težavam. Bom preimenoval forum v 'splošna mehanika in tehnični problemi' da bo bolj jasno. :D

Kar se problema tiče, ti pa lahko posredujem mojo izkušnjo. Žal ni lepa. :/ V mojem primeru sem imel problem, zaradi zmrzali in posledično 'zapikane' ključavnice, lamel v njej itd. Tako kot ti sem iskal rešitve, ki ne bi vključevale lezenje skozi zadnje sedeže. Vse skupaj se je končalo z vrtanjem v ključavnico in sicer prvo skozi lamele, ker to ni bilo dovolj pa potem še pri straneh kjer je privijačena na zadnjo vezno....obup. Poseg je trajal kar nekaj časa in moram prizat, da je e30 prtljažnik pomojem pravi trezor za priložnostne lopove.
Nažalost mislim, da je lezenje in odprtje z notranje strani še 'najlažja' opcija. Priti moraš do hakelca z notranje strani in hauba se hitro odpre.
Uporabniški avatar
marc
 
Prispevkov: 1081
Pridružen: 30 Okt 2014, 15:33
Kraj: Ljubljana

Re: Prtlažnik se ne odpre

OdgovorNapisal/-a B_Racing » 21 Jan 2015, 22:19

Aha, se reče nobenih bližnic :(

No pol si bo pa treba enkrt cajt vzet... Hvala :-bd

LP Nejc
B_Racing
 
Prispevkov: 104
Pridružen: 08 Jan 2015, 20:21


Vrni se na Splošna mehanika in ostali tehnični problemi

cron